قوانین بسیار بسیار بسیار مهم سایت نئوباکس در قالب سوال و جواب :

این قوانینی که اینجا در قالب سوال مینویسم ، بسیار مهم هست و اگر یکیشون رو رعایت نکنید حسابتون بسته میشه و دیگه کاری نمیتونید بکنید .

قوانین مربوط به ثبت نام و داشتن حساب در نئوباکس :

من چندتا حساب میتونم توی نئوباکس داشته باشم ؟
هر نفر با یک کامپیوتر و یک خط اینترنت ( IP ) ، فقط و فقط میتونه یک حساب باز کنه ، یعنی فقط میتونه یک بار ثبتنام کنه ، اگر حساب دیگری باز کنه ، هر دوتاش بسته میشه و هر چی پول هم توی حساب باشه از دست میره و دیگه قابل برگشت نیست .
دقت کنید که هر خط اینترنت یک آی پی آدرس داره ( IP ) و وقتی شما ثبتنام میکنید این آی پی آدرس در سیستم ثبت میشه و اگه کس دیگری با این آی پی ثبتنام کنه ، هر دونفر حسابشان بسته میشه .

ما توی خونه یک خط اینترنت داریم و یکی دیگر از اعضای خوانواده ام میخواهند عضو نئوباکس شود ، میتوانم با VPN آی پی رو تغییر بدم و براش یک حساب باز کنم در نئوباکس ؟
تحث هیچ شرایطی همچین کاری نکنید ، چون 2 تا از بزرگترن شرکتهای امنیتی دنیا ، سایت نئوباکس رو ساپورت میکنند و اگر این کار را بکنید در همون لحظه همه حسابهاتون بسته میشه .

پس چطوری میتونم برای یک نفر دیگر از اعضای خانواده ام در نئوباکس ثبت نام کنم ؟
اگر کس دیگری از اعضای خانواده تان میخواهند عضو نئوباکس شود ، باید یک خطد اینترنت جدا و یک کامپیوتر برای خودش تهیه کند ، در غیر اینصورت اگر با اینترنت و کامپیوتری که شما ثبتنام کرده اید ، این کار رو انجام بده و حتی آی پی رو تغییر بده ، حساب دو نفرتون بسته میشه .

لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بت موزیک farzam چهله سیگنال خرید سهام سایت متاهلین مرکز فروش رایانه، گیمینگ، رندرینگ، ادارای، خانگی مصولا شرکت DrMartens غصه نخور Dillons Home طراحي وب سايت و اپليکيشن موبايل