خوب دوستان ، این مطلب فکر کنم برای همه مهم باشه ، چون خیلی از شماها سوال میپرسید که این پولی که توی سایت نئوباکس کار میکنیم چطوری به دستمون میرسه ؟ بخصوص اونهایی که توی ایران هستند و نگران این موضوع هستند ، چون دوستانی که خارج از ایران هستند مشکل خاصی ندارند چون معمولا در بانکهای خارجی حساب بانکی دارند ، که در ادامه برای دوستانی که در ایران هستند و دوستانی که خارج ایران هستند به طور کامل توضیح میدم که چیکار کنند .

توی این پست میخوام چی براتون بنویسم ؟

1- افتتاح حساب بانکی مخصوص این کار
2- انتقال پولی که از سایتهای PTC  و کلا از اینترنت در میارید به حسابی که افتتاح کردید

گرفتن پول از سایت نئوباکس خیلی راحته ، حتی برای اونهایی که توی ایران هستن و به بانکهای خارجی دسترسی ندارند .
من خودم وقتی حسابم پر میشه ، در عرض 5 ثانیه با 4 تا کلیک پولی که کار کرده ام رو به حساب شخصیم میریزم .

پس خواهشی که از همتون دارم اینه که مطالب این سایت رو بخصوص این مطلب رو با دقت کامل بخونید، من هم همه تلاشم رو میکنم که توی این مطلب به طور کامل در مورد همه مراحل گرفتن پول و راهها و روشهاش براتون بنویسم .

و اگر کوچکترین اشتباهی در این مورد بکنید کل پولتون میپره .

در سایت نئوباکس و اکثر سایتهای PTC  و هر سایت اینترنتی که شما ازش پولی به دست میارید یا ، شما میتونید از طریق حسابهای بانکی اینترنتی ، پولهاتون رو برداشت کنید ، که تعداد این حسابهای بانکی اینترنتی در دنیا زیاد هست ولی سایت نئوباکس و اکثر سایتهای PTC از 3 تا حساب بانکی بسیار معتبر استفاده میکنند و شما از این 3 طریق میتونید پولتون رو برداشت کنید . 

لطفا به ادامه ی مطلب بروید

ادامه مطلب

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سایت ,بانکی ,مطلب ,حساب ,نئوباکس ,پولی ,سایت نئوباکس ,حساب بانکی ,ایران هستند ,بانکی اینترنتی ,برداشت کنید ,حسابهای بانکی اینترنتی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نهج البلاغه اتخاب سنتر طراحی سایت و ساخت سایت بهینه سازی شده دارکوب پهلوان بی مزار شهید ابراهیم هادی Tony موج دریا Elizabeth قالب های فارسی وردپرس 39 مانا تجارت